SpoločnosťŽeleziarne Podbrezová a.s. si vďaka svojmu výrobnému programu a špičkovej úrovni technologických zariadení, vďaka kvalitnému pracovnému kolektívu a filozofii, na základe ktorej sú riadené, udržujú postavenie jedného z lídrov v rámci európskych a svetových producentov bezšvíkových oceľových rúr. S našimi výrobkami sa môžete stretávať na všetkých kontinentoch a to vďaka našej vlastnej obchodnej sieti.
Správna voľbaŽeleziarne Podbrezová a. s. majú záujem o výchovu a odbornú prípravu budúcich zamestnancov spoločnosti. História vlastnej prípravy odborných pracovníkov siaha od roku 1869 až po súčasnosť. Pozrite sa ako u nás funguje systém odborného vzdelávania. Obnova hradu v Slovenskej LupčiObnovou horného nádvoria vznikla ďalšia zrekonštruovaná ucelená časť hradu – prekrásny historický celok hradu, ktorý poskytne priestor pre množstvo kultúrnych, spoločenských či vzdelávacích podujatí.
😷 PRÍKAZ GR ŽP a.s. - Prevencia pred šírením koronavírusu COVID-19

Na základe aktuálneho Príkazu GR ŽP a.s. týkajúceho sa Prevencie pred šírením nového koronavírusu COVID-19 sú vodiči externých špedičných služieb pri nakladaní a vykladaní tovaru povinní používať osobné ochranné pracovné prostriedky, maximálne obmedziť priamy kontakt so zamestnancami ŽP a.s., mať vozidlo vybavené gumenými rukavicami k použitiu podľa potreby a dezinfekčnými prostriedkami k pravidelnému čisteniu rúk.
SOM FMMR - PRIDÁŠ SA?

Technická Univerzita v Košiciach, Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie
Železiarne Podbrezová hodnotia rok 2019

Železiarne Podbrezová hodnotia rok 2019 ako pomerne úspešný, aj napriek ťažkému druhému polrokuŽeleziarne Podbrezová hodnotia rok 2019
Maturanti z Podbrezovej majú prácu istú

Maturanti v Podbrezovej slávnostne ukončili svoje štúdium. Teraz na nich čaká ďalšia životná etapa. Na výber majú minimálne dve možnosti. Práca v železiarňach, alebo pokračovanie v štúdiu na vysokej škole.
Odber noviniek e-mailom

Prihláste sa na automatický odber noviniek.


Prihlásením sa do odberu noviniek automaticky SÚHLASÍM so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a spracovaním osobných údajov na uvedený účel. Pozrieť zásady ochrany osobných údajov

Prehlásenie o spracovaní osobných údajov
Copyright © Železiarne Podbrezová a.s. 2013, all rights reserved | Webdesign & hosting by ŽP Informatika s.r.o.