Tom-Ferr sa stal členom skupiny Železiarne Podbrezová


Vstupom spoločnosti Tom-Ferr do skupiny ŽP Group pribúdajú v našom výrobkovom portfóliu nové produkty

Tento videorozhovor, ktorý pre spoločnosť Pipex Italia urobila Raffaella Poggio s Norou Laczkò, riaditeľkou oddelenia predaja a marketingu Tom-Ferr, Vám predstaví spoločnosti Tom-Ferr, ktorá je od roku 2019 súčasťou skupiny ŽP Group. Tom-Ferr je lídrom v distribúcii rúr v Maďarsku a najnovšie zahájil výrobu zváraných rúr pre stavebníctvo a hasiace systémy budov.

Okrem vyššie spomenutých divízií má spoločnosť ešte divíziu zameraná na výrobu pre automobilový priemysel. Pre tento segment spoločnosť vyrába a predáva okolo 15 miliónov kusov roznych výrobkov ročne (časti stieračov, zavesenia nárazníkov, rámy sedadiel atď.).

Výrobky spoločnosti nájdete v automobiloch Volkswagen a Audi. V roku 2018 bol Tom-Ferr zvolený za „globálneho dodávateľa roka“ pre spoločnosť KIRCHOFF Automotive, jednu z najdôležitejších a renomovaných nemeckých spoločností v automobilovom priemysle z hľadiska stability a bezpečnosti.

Spoločnosť má bohaté skúsennosti a je dlhodobo prítomný na maďarskom trhu. Tom Ferr je veľkým prínosom pre našu skupinu najmä čo sa týka vytvárania a rozvoja nových a dôležitých obchodných vzťahov na trhoch v strednej a východnej Európe.

Mini-fotogaléria
Kliknutím na malý náhľad sa zobrazí veľká fotografia.
Navštívte našu FOTOGALÉRIU pre viac fotografií.